Будівництво цегляних будинків і будівель

Ця технологія знайшла широке застосування в будівництві котеджів і приватних будинків. Будівництво з цегли одна з найдавніших і простих технологій, яка не вимагає спеціалізованого обладнання, техніки, і в той же час складна у виконанні і дуже трудомістка.

Її застосування не можливе без досвіду, знань і кваліфікованих робітників. Навіть незначні дефекти кладки можуть викликати істотне погіршення зовнішнього вигляду будівлі.

Будівництво цегляних будинків і будівель

Переваги будівництва будинків і будівель з цегли:

  • Міцність. Великий досвід роботи із цим матеріалом підтверджує його високу міцність і довговічність. Також не виникає складнощів з несучою здатністю стін і нерівномірним розподілом навантаження, як буває з пористими матеріалами і пінобетоном.
  • Теплоємність. Ця характеристика цегли дозволить вашому будинку в зимовий період повільніше вистигати, зберігаючи тепло, а в літній період — перешкодити швидкому підвищенню температури.
  • Вогнестійкість. Цегла — вогнестійкий матеріал, саме тому він здатний забезпечити найвищий рівень пожежної безпеки.
  • Зовнішній вигляд. Приватний будинок або котедж виконаний з цегли відрізняється особливою показністю, привабливістю, надійністю. Для архітекторів це джерело для втілення творчих ідей і бажань.

Є й недоліки у цегляної забудови:

  • Висока теплопровідність. Це призводить до того, що для утримання тепла необхідно витримувати певну товщину стін, що в свою чергу збільшує кількість матеріалу і відповідно вартості. Вихід з ситуації, що склалася, знаходять шляхом використання різних сучасних утеплювачів, а також шляхом використання керамічної цегли з технологічними отворами, що дозволяє скоротити тепловтрати і зробити будинок економічним.
  • Вартість матеріалу. Цегла не є найдешевшим матеріалом, і в той же час її переваги цілком компенсують цей момент.
ОПИС

Контакти:

Для отримання додаткової консультації, ви можете зв'язатися через форму зворотного зв'язку або іншим зручним для вас способом:

servit52@ukr.net

Адреса:


Ми працюємо з 08.00 до 18.00
з понеділка по п'ятницю.

КОНТАКТИ