Благоустрій території

ГК “Сервіт” виконує роботи з благоустрою території.
Асфальтування – це в першу чергу прокладання під’їзду до будинку і пішохідних доріжок до інших будівель на території.
Ключові плюси:
– Довговічність, міцність і надійність.
– Технологія укладання є простою, що не вимагає залучення фахівців, єдиним необхідним умовам в цьому випадку є покупка або оренда обладнання для виконання всіх робіт.
– Співвідношення ціни та якості є оптимальним.
– Висока швидкість укладання покриття в порівнянні з іншими поширеними матеріалами (бетонним або плитковим).
– Естетичний вигляд при оформленні доріжок і квіткових клумб.
– Пошкоджений фрагмент покриття легко відновити.
– Покриття є водонепроникним.
– Легкість обслуговування.

Благоустрій території

Асфальтування включає в себе наступні етапи:

 • Складання плану по прокладанню доріжок на ділянці, тобто нанесення на папері схеми розташування будинку, інших господарських будівель і доріжок до них, майданчики навколо будинку і проїзд для автомобіля.
 • Розрахунок потреби матеріалів.
 • Підготовка інструментів.
 • Перенесення намічених контурів на місцевість із закріпленням дерев’яними кілочками.
 • Розробка грунту на глибину всіх шарів з ретельної прибиранням коренів, каменів, а при необхідності дерев і чагарників.
 • Ущільнення підстави. При ущільненні грунту, піску, гравію, щебеню відбувається процес «видавлювання» з них непотрібного повітря. Це запобігає просідання грунту в майбутньому (трамбовка, коткування).
 • Установка бордюрів.
 • Укладання асфальтної суміші.

Озеленення

Озеленення – це комплекс робіт по використанню зелених насаджень в населених пунктах і повинно відображатися в планах забудови.

Система озеленення в місті будуватися на висаджуванні рослин на житлових територіях (у дворах при групах будинків, в садах житлових районів і мікрорайонів), на ділянках шкіл, дитячих установ а додатково насадження міського і районного значення (в дитячих, спортивних та інших спеціалізованих парках, в скверах і на бульварах, а також в заповідниках).

Озеленення проводиться на науково обґрунтованих принципах і нормативах, які знають фахівці компанії .. Також при будівництві необхідно стежити за збереженням максимальної кількості вже існуючих насаджень.

До групи зелених насаджень, доступних всім жителям міста входять:

 • парки культури і відпочинку, центральні парки загальноміського та районного значення;
 • лісопарки і парки-заповідники;
 • дитячі парки;
 • міські сади, сквери, бульвари;
 • насадження на вулицях і при громадських установах.

Види озеленення міських територій.

Основними типами зелених насаджень міста є рядові і алейні посадки дерев, групи (куртини), солітери, живоплоти, рабатки, шпалери, газони.

 • Алейні посадки застосовуються при озелененні парків і вулиць.
 • Рядова посадка, де дерева або чагарник висаджують в одну лінію вздовж доріжок.
 • Група, або куртина, складається з декількох дерев, які посаджені штучно на відкритому місці. Поодинокі посадки, або солітери, проектують на відкритих просторах для прикраси невеликих територій.
 • Живоплоти роблять з чагарників і використовують для огорожі ділянок, клумб, газонів, площадок для відпочинку або в декоративних цілях.
 • Газони є практично скрізь – і в житлових кварталах, і в громадських місцях, і на територіях підприємств.
 • Клумби, рабатки і квітники.

Коли забудова житлового кварталу дуже щільна, то рослини можна садити і на дахах будинків. Такий вид озеленення можна часто побачити у великих містах США, Японії і Європи.

Вуличне освітлення

Вуличне освітлення являє собою кошти збільшення видимості в нічний час на вулиці штучним шляхом. Освітлення здійснюється лампами, які тримаються на опорах-стовпах.

Основні вимоги до зовнішнього освітлення:

 • якість;
 • надійність системи;
 • безпека для оточуючих;
 • довговічність.

Приклади і види вуличного освітлення

 • для освітлення великих автодоріг, магістралей;
 • для підвищення видимості на другорядних автошляхах;
 • для освітлення пішохідних тротуарів, парків та велосипедних доріжок;
 • для освітлення архітектурних об’єктів використовують декоративне освітлення фасадів будівель;
 • для освітлення об’єктів інформаційного характеру, такі як номерні знаки будинків, дорожні знаки або зовнішня реклама (банери, сітілайти, вивіски, вітрини).

 

Отже, головне завдання вуличного освітлення – це забезпечити нормальне, зручне, безпечне рух міського транспорту і пішоходів. Для цього висвітлюються: проїжджа частина вулиць, тротуари, діють світлові покажчики і світлова сигналізація. Тільки комплексна, спільна робота цих елементів освітлення забезпечує в сучасному місті безпечний рух транспорту і пішоходів.

Малі архітектурні форми (МАФ)

Малые архитектурные формы (МАФ) – являются одним из основных элементов декоративного оформления и благоустройства общественных мест и территорий жилой застройки: садов, парков, частных усадеб, городских территорий, остановочных комплексов, общественных мест развлекательного и спортивного направления. Это различные беседки, арки, трельяжи, вазоны, фонтаны, садовые скульптуры и другие рукотворные объекты – все это малые архитектурные формы. «Малые» они потому, что по  размерам они  меньше основного  жилого дома.  А приставка «архитектурные» говорит о том, что  их создает архитектор или строитель, многие из них разрабатывают проекты в ГК Сервит.

 

МАФ для обустройства мест отдыха: беседки, садовая мебель, скамейки, качели, мангалы и барбекю, детские игровые комплексы и спортивные площадки. А также  обеспечивающие удобство использования территории: фонари и светильники, урны, фонтанчики для питья.

 

Чтобы правильно разместить малые архитектурные формы в саду, независимо от того, беседка это или декоративная фигурка, нужно учитывать все: их цвет, форму, фон, на котором они будут размещаться, общую стиль  основного здания, расположенные рядом растения и другие  элементы ландшафта, чтобы не нарушить общую гармонию участка. И в нашей компании есть множество разработок, реализованных проектов.

 

Существует огромное множество МАФов, рассмотрим некоторые:

Трельяж — это  садовая решетка из дерева или металла, которая служит опорой для вьющихся растений. 

Арка – это округлая конструкция, которая используется для разделения какой-либо части приусадебной территории на несколько зон.  

Пергола – представляет собой ажурный навес из нескольких арок и стоек, с ажурным перекрытием. 

Боскеты — это «зеленые комнаты», которые получаются после декоративной стрижки кустов или деревьев, 

Вазоны – крупные конструкции, в которых высаживают цветочные и древесные растения. 

Беседки – это  сооружения для сада, предназначенные для комфортного отдыха на свежем воздухе.  

Декоративные мостики — стильные конструкции из дерева, камня, бетона или металла на участке с водными объектами (водоемы, ручьи, овраги). 

Лестницы — служат для соединения участков разной высоты.  

Подпорные стенки — необходимы на участках со сложным рельефом, когда откосы и склоны требуют дополнительного укрепления. 

Скамейки – самый распространённый пример садовой мебели и  элемент внешнего благоустройства. 

Скульптуры и фигуры –  являются истинным украшением сада. Скульптуры устанавливают на легкодоступных взору местах.

Фонари – являются не только осветительным прибором, но и архитектурным элементом ландшафтного дизайна. 

Несмотря на свои маленькие  габариты, МАФы  также имеют право на установку и  оформление сопроводительных документов   в рамках законодательных и градостроительных норм. Для этого нужно обратиться  в ГК Сервит. 

Для  МАФ  необходимо  предоставить графические материалы в виде топографического плана с обозначением планируемого места установки конструкции. Сама конструкция должна быть обозначена контурно. Масштаб топографо-геодезической основы берется стандартный – 1:500. Также  подаются личные сведения о  владельце данных материалов.  Когда положительный  ответ получен, можно заниматься оформлением паспорта привязки. Для этого также понадобится графическое сопровождение в виде схемы-эскиза в крупном масштабе 1:50, а также технические условия обеспечения объекта коммуникационными сетями.

Водойми

В последнее время все большее количество людей обращают свое внимание на такой предмет ландшафта как искусственные водоемы.   Самое широкое распространение получили пруды.

Останнім часом все більша кількість людей звертають свою увагу на такий предмет ландшафту як штучні водойми. Найширше поширення набули ставки.

Поширені форми водних композицій:

Формальний водоймище – найчастіше це невелика водойма правильної форми (квадрат, трикутник).

Класична водойма – це садовий ставок, який має природну форму і глибиною близько двох метрів, населений представниками водної флори і фауни.

Класична водойма з фонтаном – сам ставок має строгі форми і лінії, мінімалізм оформлення, в декорі відсутні грубі природні матеріали.

Пейзажний ставок – його основною рисою є природність. Розмір пейзажного ставка може бути абсолютно довільним.

Водойма-дзеркало – його основним завданням є відображення навколишньої природи. Найчастіше розташовується поблизу будинку, або гарних композицій, підкреслюючи їх стиль і гармонійність ліній.

Водоспад – існує безліч видів штучних водоспадів починаючи від грандіозних споруд за своїм зовнішнім виглядом нагадують природні водоспади.

Мініатюрний ставок – мабуть є найдоступнішим і мобільним з усіх перерахованих вище водойм, адже облаштувати його можна на будь-якому вигляді території навіть на балконі або веранді.

 

Відповідно до Земельного кодексу України (ст 59 ч. 2) приступати до організації водойми на своїй ділянці громадяни України можуть лише, заручившись дозволом від органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування. Вам важко? Нам – звично !!!

Распространенные формы водных композиций: 

Формальный водоем – чаще всего это небольшой водоем правильной формы (квадрат, треугольник).

Классический водоем – это садовый пруд, имеющий естественную форму и глубиной около двух метров, населенный представителями водной флоры и фауны.

Классический водоем с фонтаном – сам пруд имеет строгие формы и линии, минимализм оформления, в декоре отсутствуют грубые природные материалы. 

Пейзажный пруд – его основной чертой является естественность. Размер пейзажного пруда может быть абсолютно произвольным .

Водоем-зеркало – его основной задачей является отражение окружающей природы. Чаще всего располагается вблизи дома, либо красивых композиций, подчеркивая их стиль и гармоничность линий. 

Водопад – существует множество видов искусственных водопадов начиная от грандиозных сооружений по своему внешнему виду напоминающие природные водопады. 

Миниатюрный пруд – пожалуй является самым доступным и мобильным из всех вышеперечисленных водоемов, ведь обустроить его можно на любом виде территории даже на балконе или веранде.

 

Согласно Земельному кодексу Украины (ст 59 ч. 2) приступать к организации водоема на своем участке граждане Украины могут лишь, заручившись разрешением от органов исполнительной власти или органов местного самоуправления. Вам тяжело? Нам – привычно!!! 

Система поливу

Вода є невід’ємною частиною нашої планети забезпечуючи існування всім живим організмам. Людство розробило безліч систем поливу, від найпростішої – полив з підшию відра або лійки, до найбільш сучасних з використанням датчиків, здатних самостійно регулювати інтенсивність і час поливу.

З вами ГК Сервіт ми розглянемо основні види поливу, а також їх переваги та недоліки. Всі безліч систем поливу можна розділити на два групи: ручний полив і автоматичний.

Ручний полив – це полив зі звичайного садового шланга.

Автоматичний полив – це автоматизована система поливу рослин. Її робота проводиться за заздалегідь спланованим графіком, без участі людини. Цим успішно займаються фахівці нашої компанії.

Плюси автоматичного поливу:

 1. Рівномірний і оптимальне зрошення всіх ділянок.
 2. Економічно вигідний, адже насос працює всього кілька годин на день, при цьому налаштований так, що витрата електроенергії і води мінімальний.
 3. Є система регулювання сектора поливу.
 4. Можливість переходити з автоматичного на ручний вид поливу.
 5. Захист всіх комунікації – всі труби і дроти зариті на глибині 40-45 см це дозволяє їх максимально убезпечити і запобігає пошкодженню, наприклад, газонокосаркою.
 6. Дистанційне керування – сучасні технології дозволяють управляти поливом через інтернет, за допомогою будь-якого гаджета, який має доступ до мережі. Самі зміни в програму поливу можна вносити в ручному режимі.
 7. Контроль інтенсивності поливу за допомогою датчиків – така система автоматичного поливу як «крапельне зрошення» обладнана різноманітними датчиками, які фіксують найменші зміни в природі (силу вітру, вологість грунту, температуру повітря) і самостійно регулюють полив ділянки.

Крапельний полив – це система регулярного і рівномірного зрошення вологою кореневої системи зелених насаджень, що призводить до зволоження грунту безпосередньо під рослиною.

Вибираючи автополив, орієнтуватися перш за все слід на те, які саме зелені насадження будуть їм поливатися.

ОПИС

Контакти:

Для отримання додаткової консультації, ви можете зв'язатися через форму зворотного зв'язку або іншим зручним для вас способом:

servit52@ukr.net

Адреса:


Ми працюємо з 08.00 до 18.00
з понеділка по п'ятницю.

КОНТАКТИ