Благоустрій територій

ГК «Сервіт» виконує роботи з благоустрою територій.
Асфальтування — це в першу чергу прокладання під’їзду до будинку і пішохідних доріжок до інших будівель на території.
Ключові переваги:
– довговічність, міцність і надійність;
– технологія укладання є простою, не вимагає залучення фахівців, єдиною необхідною умовою в цьому випадку є покупка або оренда обладнання для виконання всіх робіт;
– співвідношення ціни та якості є оптимальним;
– висока швидкість укладання покриття порівняно з іншими поширеними матеріалами (бетонним або плитковим);
– естетичний вигляд при оформленні доріжок і квіткових клумб;
– пошкоджений фрагмент покриття легко відновити;
– покриття є водонепроникним;
– легкість обслуговування.

Благоустрій територій

Асфальтування включає наступні етапи:

 • Складання плану по прокладанню доріжок на ділянці, тобто нанесення на папері схеми розташування будинку, інших господарських будівель і доріжок до них, майданчиків навколо будинку і проїзду для автомобіля.
 • Розрахунок потреби матеріалів.
 • Підготовка інструментів.
 • Перенесення намічених контурів на місцевість із закріпленням дерев’яними кілочками.
 • Розробка ґрунту на глибину всіх шарів з ретельним прибиранням коренів, каменів, а при необхідності дерев і чагарників.
 • Ущільнення підстави. При ущільненні ґрунту, піску, гравію, щебеню відбувається процес «видавлювання» з них зайвого повітря. Це запобігає просіданню ґрунту в майбутньому (трамбовка, коткування).
 • Установка бордюрів.
 • Укладання асфальтної суміші.

Озеленення

Озеленення — це комплекс робіт по використанню зелених насаджень в населених пунктах. Ці роботи повинні відображатися в планах забудови.

Система озеленення в місті будується на висаджуванні рослин на житлових територіях (у дворах при групах будинків, в садах житлових районів і мікрорайонів), на ділянках шкіл, дитячих установ, а також на додатковому насадженні рослин на об’єктах міського і районного значення (в дитячих, спортивних та інших спеціалізованих парках, в скверах і на бульварах, а також в заповідниках).

Озеленення проводиться на науково обґрунтованих принципах і нормативах, якими керуться фахівці нашої компанії. Також при будівництві необхідно стежити за збереженням максимальної кількості вже існуючих насаджень.

До групи зелених насаджень, доступних всім жителям міста, входять:

 • парки культури і відпочинку, центральні парки загальноміського та районного значення;
 • лісопарки і парки-заповідники;
 • дитячі парки;
 • міські сади, сквери, бульвари;
 • насадження на вулицях і при громадських установах.

Види озеленення міських територій.

Основними типами зелених насаджень міста є рядові і алейні посадки дерев, групи (куртини), солітери, живоплоти, рабатки, шпалери, газони.

 • Алейні посадки застосовуються при озелененні парків і вулиць.
 • Рядова посадка, де дерева або чагарник висаджують в одну лінію вздовж доріжок.
 • Група (куртина) складається з декількох дерев, які посаджені штучно на відкритому місці. Поодинокі посадки (солітери) проектують на відкритих просторах для прикраси невеликих територій.
 • Живоплоти роблять з чагарників і використовують для огорожі ділянок, клумб, газонів, площадок для відпочинку або в декоративних цілях.
 • Газони є практично скрізь — і в житлових кварталах, і в громадських місцях, і на територіях підприємств.
 • Клумби, рабатки і квітники.

Коли забудова житлового кварталу дуже щільна, то рослини можна садити і на дахах будинків. Такий вид озеленення можна часто побачити у великих містах США, Японії і Європи.

Вуличне освітлення

Вуличне освітлення являє собою засоби штучного збільшення видимості в нічний час на вулиці. Освітлення здійснюється лампами, які тримаються на опорах-стовпах.

Основні вимоги до зовнішнього освітлення:

 • якість;
 • надійність системи;
 • безпека для оточуючих;
 • довговічність.

Приклади і види вуличного освітлення:

 • для освітлення великих автодоріг, магістралей;
 • для підвищення видимості на другорядних автошляхах;
 • для освітлення пішохідних тротуарів, парків та велосипедних доріжок;
 • для освітлення архітектурних об’єктів використовують декоративне освітлення фасадів будівель;
 • для освітлення об’єктів інформаційного характеру — номерні знаки будинків, дорожні знаки або зовнішня реклама (банери, сітілайти, вивіски, вітрини).

 

Головне завдання вуличного освітлення — забезпечити нормальний, зручний, безпечний рух міського транспорту і пішоходів. Для цього освітлюють проїжджу частину вулиць і  тротуари, а також діють світлові покажчики і світлова сигналізація. Тільки комплексна, спільна робота цих елементів освітлення забезпечує в сучасному місті безпечний рух.

Водойми

Останнім часом все більше людей звертають увагу на такий предмет ландшафту, як штучні водойми. Найпоширенішими є ставки.

Інші популярні форми водних композицій.

Формальна водойма — найчастіше це невелика водойма правильної форми (квадрат, трикутник).

Класична водойма — це садовий ставок, який має природну форму, глибиною близько двох метрів, населений представниками водної флори і фауни.

Класична водойма з фонтаном — сам ставок має чіткі форми і лінії, мінімалізм оформлення, в декорі відсутні грубі природні матеріали.

Пейзажний ставок — його основною рисою є природність. Розмір пейзажного ставка може бути абсолютно довільним.

Водойма-дзеркало — його основним завданням є відображення навколишньої природи. Найчастіше розташовується поблизу будинку або гарних композицій, підкреслюючи їх стиль і гармонійність ліній.

Водоспад — існує безліч видів штучних водоспадів, починаючи від грандіозних споруд за своїм зовнішнім виглядом, закінчуюючи такими, які нагадують природні водоспади.

Мініатюрний ставок — є найдоступнішою і наймобільнішою з усіх перерахованих вище водойм, адже облаштувати його можна на будь-якій території, навіть на балконі або веранді.

 

Відповідно до Земельного кодексу України (ст 59 ч. 2) приступати до організації водойми на своїй ділянці громадяни України можуть, заручившись дозволом від органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування. Вам важко? Нам — звично !!!

Система поливу

Вода є невід’ємною частиною нашої планети, забезпечуючи існування всім живим організмам. Людство розробило безліч систем поливу: від найпростішої — полив з допомогою відра або лійки; до найбільш сучасних — з використанням датчиків, здатних самостійно регулювати інтенсивність і час поливу.

Розглянемо основні види поливу, а також їх переваги та недоліки. Все різноманіття систем поливу можна розділити на дві групи: ручний полив і автоматичний.

Ручний полив — це полив зі звичайного садового шланга.

Автоматичний полив — це автоматизована система поливу рослин, робота якої відбувається за заздалегідь спланованим графіком без участі людини. Цим успішно займаються фахівці нашої компанії.

Переваги автоматичного поливу:

 1. Рівномірне й оптимальне зрошення всіх ділянок.
 2. Економічно вигідний, адже насос працює всього кілька годин на день, при цьому налаштований так, що витрата електроенергії і води мінімальна.
 3. Є система регулювання сектора поливу.
 4. Можливість переходити з автоматичного на ручний вид поливу.
 5. Захист всіх комунікації — всі труби і дроти знаходяться на глибині 40-45 см. Це дозволяє їх максимально вберегти від пошкодження, наприклад, газонокосаркою.
 6. Дистанційне керування — сучасні технології дозволяють управляти поливом через інтернет за допомогою будь-якого гаджета, який має доступ до мережі. Самі зміни в програму поливу можна вносити в ручному режимі.
 7. Контроль інтенсивності поливу за допомогою датчиків — така система автоматичного поливу як «крапельне зрошування» обладнана різноманітними датчиками, які фіксують найменші зміни в природі (силу вітру, вологість ґрунту, температуру повітря) і самостійно регулюють полив ділянки.

Крапельний полив — це система регулярного і рівномірного зрошення вологою кореневої системи зелених насаджень, що призводить до зволоження ґрунту безпосередньо під рослиною.

Вибираючи автополив, потрібно орієнтуватися перш за все на те, які саме зелені насадження будуть ним поливатися.

ОПИС

Контакти:

Для отримання додаткової консультації, ви можете зв'язатися через форму зворотного зв'язку або іншим зручним для вас способом:

  servit52@ukr.net

  Адреса:


  Ми працюємо з 08.00 до 18.00
  з понеділка по п'ятницю.

  КОНТАКТИ