Клубний дім «TURGENEV»

Клубний дім «TURGENEV» — новий комплекс елітної нерухомості в історичному центрі Києва. В 11-поверховій будівлі розташовані всього 17 квартир комфорт- і преміум класу. В домі також передбачений 2 -поверховий підземний паркінг, оснащений автоматичною системою доступу. Потрапити в житлову зону можна прямо з паркінгу на безшумному і комфортабельному швейцарському ліфті «Schindler».

Комплексні рішення, прийняті для інженерного забезпечення будинку, вирізняються надійністю, довговічністю систем і обладнання, економічністю в експлуатації і енергоспоживанні, а також зручністю обслуговування.

Дім побудований за монолітно-каркасною технологією, стіни викладені червоною цеглою, фасад утеплений екологічно чистою мінеральною ватою і облицьований німецькою клінкерною цеглою і гранітом. Хол виконаний з використанням італійської плитки. По всьому будинку встановлені німецькі радіатори «Kermi», сантехніка «Rehau».

Встановлені панорамні дерев’яні вікна «Mirt», які забезпечують високий рівень шумоізоляції, мінімальну втрату тепла, надійність конструкції на довгий час.

Клубний дім «TURGENEV» — ідеальний будинок для найвимогливіших людей.

ЗАВЕРШЕНО
ОПИС ПРОЕКТУ

Контакти:

Для отримання додаткової консультації, ви можете зв'язатися через форму зворотного зв'язку або іншим зручним для вас способом:

    servit52@ukr.net

    Адреса:


    Ми працюємо з 08.00 до 18.00
    з понеділка по п'ятницю.

    КОНТАКТИ