Клубний дім «TURGENEV»

Клубний дім «TURGENEV» — елітний проєкт провідних архітекторів, пронизаний класикою і багатством фантазії.

Крім бездоганного зовнішнього оформлення, будівля вирізняється відмінним інтер’єром.

КД «TURGENEV» — це 11-поверхова будівля, яка складається всього з 17 квартир. З поміж великої кількості переваг клубного будинку варто відзначити високі стелі і нетипово великі житлові площі.

У будинку передбачено 2-поверховий підземний паркінг для зручності жителів. Піднятися на поверх можна прямо з парковки на тихому і комфортабельному швейцарському ліфті «Schindler».

Комплексні рішення, прийняті для інженерного забезпечення будинку, відрізняються надійністю, довговічністю систем і устаткування, економічністю в експлуатації й енергоспоживанні, а також зручністю в обслуговуванні.

Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, стіни викладені з червоної цегли, фасад утеплений екологічно чистою мінеральною ватою і облицьований німецькою клінкерною цеглою й гранітом. Хол виконаний з використанням італійської плитки. По всьому будинку встановлені німецькі радіатори «Kermi», сантехніка «Rehau». Встановлено панорамні дерев’яні вікна «Mirt», які забезпечують високу шумоізоляцію, мінімальну втрату тепла, надійність конструкції на тривалий час.

Клубний дім «TURGENEV» — ідеальний будинок для найвимогливіших людей.

ЗАВЕРШЕНО
ОПИС ПРОЕКТУ

Контакти:

Для отримання додаткової консультації, ви можете зв'язатися через форму зворотного зв'язку або іншим зручним для вас способом:

servit52@ukr.net

Адреса:


Ми працюємо з 08.00 до 18.00
з понеділка по п'ятницю.

КОНТАКТИ