Про Компанію:

Група компаній «Сервіт» 25 років працює в галузі будівництва і проектування інженерних мереж: систем теплопостачання, систем водопостачання та водовідведення, систем газопостачання, систем електропостачання та електроосвітлення.

Запорукою успішної діяльності компанії є повна відповідність всіх Ваших дій договірним зобов’язанням. Забезпечується правильність оформлення виконавчої документації, чітке дотримання графіка будівельно-монтажних робіт, їх виконання на найвищому якісному рівні.

Застосовується гнучка цінова політика, яка сприяє скороченню фінансових витрат клієнтів і роблячи співробітництво вигідним на довготривалій основі.

Про Компанію

Цінності:

Відповідальність за результат

В рамках проекту наша компанія несе повну відповідальність за реалізацію та здачу проекту в зазначені терміни. Співробітники компанії мотивовані, мають повноваження, свободу дій і кваліфікацію для виконання складних технологічних робіт, що дозволяє вчасно ввести об'єкт в експлуатацію.

Команда професіоналів

Наша команда - це сертифіковані фахівці, які щороку підвищують рівень знань на спеціалізованих конференціях і тренінгах. Це дає нашим клієнтам впевненість в якості виконання робіт.

Якість матеріалів і устаткування

При будівництві ми використовуємо тільки перевірені і надійні матеріали. Роботи виконуємо на сучасному і високотехнологічному обладнанні, завдяки цьому наші клієнти можуть бути впевнені в надійності об'єктів і споруд

Чесність і відкритість

На кожному етапі ведення проекту ми дотримуємося принципу граничної прозорості та відкритості, саме це дозволяє вибудовувати довгострокові відносини з нашими клієнтами.

Цінності

Факти про нас:

197

Реалізованих
проектів

13

Побудованих
об'єктів

275

Співробітників
в компанії

57

Одиниць
техніки

СТАТИСТИКА

Наші партнери:

ПАРТНЕРИ

Контакти:

Для отримання додаткової консультації, ви можете зв'язатися через форму зворотного зв'язку або іншим зручним для вас способом:

servit52@ukr.net

Адреса:


Ми працюємо з 08.00 до 18.00
з понеділка по п'ятницю.

КОНТАКТИ